دسته بندی ها

سوالات متداول

در درگز بازار امکان خرید انواع کالا و خدمات وجود دارد. چنانچه متقاضی اضافه شدن کالا و خدمت خاصی به این نرم افزار هستید لطفا از بخش مربوطه یا قسمت ارتباط با ما استفاده کنید

عضویت در درگز بازار جهت کار با این نرم افزار اجباری نیست اما بسیار بهتر است قبل از هر استفاده ای از نرم افزار درگز بازار در آن عضو شوید و وارد حساب کاربری خود شوید تا امکانات مهمی از درگز بازار برای شما فعا و اضافه شود. گاهی ممکن است امکاناتی همچون تخفیفات خاص یا جوایز نقدی و کالایی فصلی یا مناسبتی به کاربران درگز بازار اهدا شود. این امکان فقط برای کاربرانی ممکن است که در درگز بازار عضو شده باشند. پس توصیه می  کنیم بعد از ورود به درگز بازار اول از همه کار در این نرم افزار عضو شوید و سپس خریدهایتان را انجام دهید.

بعد از عضویت در درگز بازار یکی از امکاناتی که برای شما فعال می شود کیف پول است که می توانید از خود درگز بازار و یا  با مراجعه به فروشگاه یا هماهنگی تلفنی با مدیریت درگز بازار و واریز کارت به کارت کیف پولتان را شارژ کنید و هنگام خریدهای خود از درگز بازار دیگر نیاز به پرداخت در محل و یا پرداخت نقدی و یا پرداخت اینترنتی نداشته باشید.

یکی دیگر از امکانات درگز بازار "مجله شهر" است. مجله شهر یک وبلاگ خبری در درگز بازار است که اخبار به روز شهرستان درگز و اخبار مهم جهان روز و همینطور اطلاعات گردشگی و تبلیغات مورد نظر شما را در خود منتشر می کند. جهت ورود به این بخش در منوی کاربری و یا صفحه اول درگز بازار روی مجله شهر کلیک کنید.

به هنگام خرید از درگز بازار بعد از اتمام تمام مراحل خرید ، یک کد رهگیری دریافت می کنید، این کد رهگیری به شماره تلفن شما نیز پیامک می شود (درصورتی که قبلا در درگز بازار عضو شده باشید) در منوی درگز بازار گزینه ای به اسم "پیگیری سفارش" وجود دارد که با ورود به این گزینه و وارد کردن کد پیگیری می توانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

در صورت عضویت در درگز بازار تمام خرید های شما برایتان ثبت می شود و با مراجعه به گزینه "سابقه سفارش ها" تمام خریدهای قبلی شما برایتان لیست می شود که می توانید فاکتور آن خریدها را ملاحظه کرده و یا حتی آن خرید را عینا تکرار کنید.

در صورت عضویت در درگز بازار می توانید سابقه کیف پول خود را نیز مشاهده کنید و تمام برداشت ها و واریز ها و کم شدن و اضافه شدن های کیف پول خود را ببینید.

شما می توانید کالا و یا خدمات خاصی را از درگز بازار بخواهید و یا اگر خودتان تامین کننده آن کالا یا خدمات هستید با تماس با مدیریت درگز بازار تامین کننده ما شده و کالا و یا خدمات خود را به درگز بازار اضافه وآن را عرضه نمایید.

شما می توانید با استفاده از گزینه دعوت از دوستان درگز بازار را به دوستان خود معرفی کنید. از کسانی که به نرم افزار دعوت می کنید بخواهید به هنگام عضویت در درگز بازار در قسمت تلفن همراه معرف حتما شماره همراه شما را وارد کنند (شماره همراهی که خودتان به هنگام عضویت به عنوان شماره همراهتان به درگز بازار داده اید) چرا که کاربرانی که در درگز بازار عضوگیری می کنند از جوایز و تخفیفات ویژه و فوق العاده ای بهره مند می شوند.

شما می توانید به راحتی از درگز بازار کسب درآمد کنید. جزییات کامل نحوه و روش کسب درآمد از درگز بازار را در مجله شهر قسمت مربوط به درباره درگز بازار قرار داده ایم که می توانید مفصل مطالعه کنید اما توضیح کوتاه اینکه: شما با دعوت دوستان خود به درگز بازار و عضو کردن دوستان و آشنایان خود در درگز بازار می توانید بخشی از خریدهای زیرمجموعه خود را از نرم افزار درگز بازار جایزه بگیرید. فعلا مدیریت نرم افزار میزان جایزه شما از عضوگیری را 2٪ از تمام خریدهای زیرمجموعه شما تعیین کرده است. با این میزان جایزه اهدایی یک کاربر درگز بازار می تواند به راحتی ماهانه چند صد هزار تومان کسب درآمد کند و به راحتی در حین خرید راحت تر به اقتصاد خانواده نیز کمک شایانی خواهد کرد. اما کسانی که می خواهند این درآمد مهم را برای خانواده و خود به ارمغان بیاورند باید به چند نکته مهم توجه کنند.

1. مهم است که کسانی را که دعوت می کنید حتما ثبت نام کنند

2.افراد دعوت شده توسط شما ، مهم است به هنگام ثبت نام در قسمت شماره موبایل معرف تلفن همراه شما را وارد کنند (همان تلفنی که شما به عنوان موبایل خود هنگام ثبت نام وارد کرده اید)

3. در واقع اگر دو کار بالا توسط شخصی که دعوت کرده اید انجام نشود ، او به عنوان زیرمجموعه شما در درگز بازار شناخته نخواهد شد و شما از خریدهای ایشان سودی دریافت نخواهید کرد.

درگز بازار دارای امکانات و ویژگی های مختلف دیگری هم هست که در قسمت بالای نرم افزار سمت چپ آن با کلیک روی شکلک یک آدمک می توانید آنها را مشاهده کنید. و در قسمت تنظیمات اپلیکیشن رنگ نرم افزار را کلا تغییر داده و با استفاده از رنگ مورد علاقه خود از درگز بازار استفاده کنید.

گالری های تصاویر تبلیغاتی: شما می توانید با پرداخت هزینه ای اندک در بالای صفحه اول نرم افزار درگز بازار و همچنین در پایین لیست دسته بندی محصولات و همچنین در صفحه اول مجله شهر و همینطور در زیر تک تک مطالب مجله شهر تبلیغات صنف یا کالا و یا خدمات و یا هرچیزی که علاقه دارید را داشته باشید و آن را به بازدیدکنندگان درگز بازار اطلاع رسانی کنید.

چنانچه در هرزمینه ای پرسش و سوالی دارید از قسمت ارتباط با ما استفاده کرده و پیام خود را ارسال کنید تا فورا به پرسش شما پاسخ گفته شود.

امیدواریم از استفاده از درگز بازار نهایت لذت را ببرید