دسته بندی ها

درباره ما

اگر گرفتارید و خریدهای خانه هم مانده است!

اگر وسیله نقلیه ندارید و یا فعلا در دسترستان نیست!

اگر حوصله نبود جای پارک و یا گرما و یا سرمای هوا و یا شلوغی های شهر را ندارید!

اگر خسته به خانه رسیده اید و خریدهای ضروریه خانه و سفارش های اهل خانه را فراموش کرده آید!

اگر حوصله صف ایستادن و انتظار کشیدن و یا حمل و نقل خرید های سنگین را ندارید!

دیگر نگران هیچ کدامشان نباشید...

درگز بازار با تیمی مجرب از جوانان برنامه نویس و طراح و با مدیریت و پشتیبانی بازرگانی انصاری در شهرستان درگز آماده است تا با دقت در کیفیت و همت در سرعت انجام سفارشات مردمی ، شما را در خریدی آسان و راحت و ارزان و سریع یاری رساند. تا باشد که با این خدمت جدید گامی نو در عرصه خدمات الکترونیک برداشته و راهی تازه برای اشتغال زایی جوانان و خرید راحت تر همشهریان بگشاید.

امید که توسعه الکترونیک بتواند مشاغل و راه های تازه ای جهت کسب رزق حلال پیش پای جامعه جوان ما بگذارد و ارتباطات ضروری و مورد نیاز شهروندان را سرعت و تسهیل بیشتری ببخشد.

کادر اجرایی و فنی درگز بازار:

مدیر اجرایی: جعفر امامی

طراح و گرافیک: توحید عظیمی

برنامه نویس : نوید ابوتراب - شرکت برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن شینا وب

رشد روز افزون فضای اینترنت روش‌های خرید را با تغییرات اساسی مواجه کرده است. با توجه به مشغله های روزانه مردم ، مهمترین سرمایه انسانی زمان می¬باشد که باید مدیریت شود. انجام فعالیت‏‌های روزانه مانند خرید و سفرهای شهری و فعالیت های روزانه برای بسیاری از افراد از اولویت مهمی برخوردار می¬باشد که به شکل سنتی اجرا می¬شود.با توجه به اینکه در تمامی مراحل خرید(قبل از خرید،درحین خرید،بعد از خرید)، اولویت اصلی ، مشتریان می¬باشند برای گذار از شکل سنتی زندگی و ورود به شهر الکترونیک نیازمند تغییرات اساسی هستیم. برای شروع این تغییر بنیادین ابتدا از اصلی ترین نیازهای روزمره از جمله خرید اینترنتی اقلام و کالای اساسی زندگی وارد می¬شویم.مهمترین منافع موجود در خریدهای اینترنتی از قبیل امکان مقایسه محصولات از نظر نوع،کیفیت، قیمت و ... می¬باشد که با شرایط زندگی مدرن این دوره سازگاری زیادی دارد.درگزبازار در نظر دارد با توجه به محور قرار دادن مشتریان در حوزه فعالیت های قبل از خرید (امکان مقایسه، تنوع و حق انتخاب محصولات، اطلاعات محصولات ) ، در حین خرید (امنیت و اطمینان در خرید،سهولت در خرید) ، بعد از خرید (تحویل سریع ، پشتیبانی از محصولات، رضایت مشتریان ) متمرکز شود.

درگزبازار گروه‏‏‌های مختلف کالایی مانند انواع مواد غذاییٰ و هایپرمارکتی، رستوران و اغذیه ٰ، عطاری، شیرینی و بستنی و انواع خدمات و اقلام مصرفی دیگر را با تنوع فراوان در فروشگاه اینترنتی خود عرضه میکند. درگزبازار تلاش می نماید با تامین کننده های معتبر کشور قرارداد تجاری داشته باشد تا مشتریان بتوانند از طیف وسیع کالا و برندهای مختلف و معتبر بهره مند گردند.

اصلی ترین هدف درگزبازار ارزش آفرینی برای مشتریان و سهولت زندگی آنان است بدین منظور خدمات خود را در 7 روز هفته به مشتریان خود ارائه می کند. مرکز ارائه خدمات درگزبازار در شهرستان درگز و دفتر بازرگانی انصاریمستقر می¬باشد.

زمان ارائه خدمات پشتیبانی درگزبازار در تمام روزهای هفته از 8 صبح تا 10 شب می باشد.

 

اهداف و چشم انداز درگزبازار (ماموریت و اهداف)

اصلی ترین هدف درگزبازار ارزش آفرینی برای مشتریان خود در تمام مراحل (قبل از خرید ، در حین خرید ، بعد از خرید) می¬باشد. در همین راستا در فاز اول راه اندازی این نرم افزار محدوده کاملی از اقلام و خدمات مورد نیاز زندگی و کالاهای اساسی متنوع با حق انتخاب گسترده، همچنین انتشار اخبار آزاد شهرستان درگز و اطلاعات گردشگری برای مشتریان قرار داده شد. اما در ادامه خدمات مختلفی همچون دیوار درگز و تاکسی آنلاین و... را به امکانات این نرم افزار فراگیر اضافه خواهد شد.

 

ماموریت فروشگاه درگز بازار

 • عرضه کالا و خدمات مورد نیاز مشتریان با قیمت مناسب و کیفیت بالا
 • ایجاد امکان دسترسی شهروندان به انواع کالا و خدمات مورد نیاز، در مکان و زمان مطلوب مشتریان
 • پیشتازی در قیمت و عرضه متمرکز انواع کالاها و خدمات در مقایسه با سایر فروشگاه ها
 • پاسخگویی به کلیه نیازهای مشتریان هدف سایت به کالاهای اساسی

 

اهــداف‌ فروشگاه درگز بازار

 • کسب رزق حلال و ایجاد اشتغال پایدار و گردش سرمایه در صنف  های مختلف شهری
 • کاهش الودگی هوا به واسطه کاهش سفرهای درون شهری
 • کمک به پیاده سازی شهر الکترونیک سبز
 • حذف واسطه های متعدد میان تولیدکننده و مصرف‌کننده
 • کاهش هزینه مبادلات
 • توسعه و ترویج فرهنگ خرید مجازی

 

کنترل کیفیت

کیفیت همواره به عنوان مزیت نسبی فروشگاه اینترنتی درگزبازار مطرح می باشد که این امر می تواند نقش بسزایی در بهداشت و ارتقاء سلامت جامعه داشته باشد.

درگزبازار به منظور حفظ و بهبود کیفیت محصولات خود، اقدامات مختلفی را توسط حوزه کنترل کیفیت فروشگاه در دستور کار قرار داده است که از جمله‌ آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بکارگیری نیرو‌های مجرب و متخصص
 • استقرار تمام وقت کارشناسان کنترل کیفیت
 • بررسی و مطابقت مجوزها و مستندات محصولات بهداشتی، وارداتی و بهره برداری از تامین کنندگان فعال جهت اطمینان از اصالت عملکرد ایشان و کنترل و پایش مستمر کلیه مجوزات لازم با توجه به مدت اعتبار آنها
 • پذیرش کالا براساس استانداردهای رایج کشور و تدوین استانداردهای کیفیت و نگهداری کالا و عملیات کنترل کیفیت به منظور ایجاد سیستم یکپارچه کنترل کیفیت
 • بهره‌گیری از امکانات آزمایشگاه‌های معتبر به منظور اطمینان از سلامت کالاهای عرضه شده جهت حفظ اعتبار درگزبازار و‌حمایت از حقوق مصرف کنندگان
 • بازدید ادواری از محل تهیه و تولید تامین‌کنندگان جهت حصول اطمینان از رعایت استانداردهای کیفیتی و بهداشتی در محل تولید
 • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی جهت افزایش مهارت و کارائی کارشناسان
 • بازدیدهای ادواری از نمایشگاه های تخصصی جهت آگاهی از آخرین دستاورد تولید کنندگان کالاها

 

منشور اخلاقی درگزبازار

درگزبازار با ایمان به اراده خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حق تعالی و حفظ منافع عموم به ارائه خدمات به مشتریان پرداخته و جلب رضایت آنان را سرلوحه امورخود قرار می دهند.

درگزبازار باور دارند که عزت، احترام و تکریم مشتریان از مهم ترین مسئولیت آنان است و تمام تلاش خود را معطوف حفظ شخصیت و جایگاه مشتریان در فرآیند ارتباطات متقابل می نمایند.

درگزبازار انجام امور مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن ضروری دانسته و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت آنان جلوگیری نماید.

درگزبازار مصمم هستند تا امکانات و تسهیلات لازم را برای آسایش و آرامش و استقرار مشتریان در فضای مناسب اداری اختصاص داده و خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه ای مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهند.

درگزبازار خود را موظف می دانند تا در حوزه فعالیت خود هرگونه اطلاعات و توضیحات کافی مورد نیاز مشتریان را به سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند.

درگزبازار بر این اعتقاد می باشد که مبنای ارزیابی فعالیت آنان جلب نظرات و میزان رضایت مشتریان است، از این رو با ایجاد تمایلات مثبت به کار و متناسب با نوع فعالیت به تلاش مجدانه و صادقانه می پردازند.

درگزبازار استقبال خود را از انتقاد و پیشنهادات شهروندان در کلیه امور اعلام و در جهت ارج نهادن به نظرات مردم، از آن به عنوان زمینه ساز رضایتمندی و وفاداری مشتریان استفاده می نمایند.