دسته بندی ها

چگونه می شود از نرم افزار درگز بازار پول درآورد

از فرد مسن ثروتمندی شنیدم که می گفت هرجایی انسان ها زیاد می چرخند، پول همانجاست. این جمله به ظاهر ساده به ما نشان می دهد که برای کارآفرینانی که قصد آغاز یا رشد یک کسب و کار را دارند اینترنت بستری عالی برای درآمدزایی ست.

اینترنت، منبع نامحدود و اغلب دست نخورده ای از خریداران را به شما ارائه می دهد. مخصوصا برای افرادی که به دنبال بستر مناسبی می گردند تا بتوانند درآمدهای خیلی خوبی را از روش های نوین و تازه کسب کنند و با تکیه بر خلاقیت های خود و بدون سرمایه اولیه، کسب و کار خود را آغاز و یا توسعه دهند.

ما نیز در اپلیکیشن درگزبازار تیم جوانی از کارآفرینان هستیم، تا به سمت و سویی تازه در حوزه پخش موادغذایی گام برداریم. اما تلاش داریم بستری که خود برای کسب و کار و تلاش مان ساخته آیم را با مشتری هایی که به ما اعتماد می کنند تقسیم کنیم و این تقسیم رزق و روزی هم باعث توسعه بستر کسب و کار ما باشد و هم بستری تازه برای کسب درآمد بسیار آسان تر شما بشود.

و اما شما چگونه می توانید از درگز بازار پول دربیاورید؟

با عضویت در نرم افزار درگز بازار به عنوان یکی از کابران این نرم افزار تعریف می شوید. در واقع نام و نام خانوادگی که وارد کرده اید و تلفن همراهی که وارد کرده اید و رمزعبورتان و همینطور کسی را که به عنوان معرف به هنگام ثبت نام معرفی می کنید همگی اطلاعات شناسایی شما در درگز بازار هستند.

یکی از امکانات خوب درگز بازار امکان کسب درآمد طولانی مدت برای اعضای آن است.

مراحل کسب در آمد از درگز بازار یک به یک به ترتیب و شکل زیر است:

۱. اول در درگز بازار عضو شوید (ثبت نام کنید)

  بعداز عضویت شما در نرم افزار درگز بازار ، موبایل شما به عنوان شناسه کاربری شما در اپلیکیشن خواهد بود. شما با معرفی این نرم افزار به دیگران و عضو کردن آنها در درگز بازار و ثبت کردن شماره موبایل شما در قسمت شماره موبایل معرف، به هنگام ثبت نامشان، می توانید افراد را به عنوان زیرمجموعه خود در درگز بازار عضو کرده و  از درگز بازار جایزه بگیرید ، فعلا جایزه ی کسانی که دیگران را در درگز بازار عضو می کنند (معرف ها) مبلغ 2% از مبلغ کل فاکتورهای خرید زیرمجموعه ی آنهاست ؛ باید دقت داشته باشید هنگامی که زیر مجموعه خود را در اپلیکیشن درگز بازار عضو می کنید باید در قسمت معرف، شماره موبایل شما را وارد کند تا از آن به بعد فرد مورد نظری که شما به عنوان زیر مجموعه خود در اپلیکیشن عضو کرده اید هر چقدر که از محصولات درگز بازار خرید کند ۲٪ از تمام خریدهای او به کیف پول مخصوص شما واریز شود یعنی وقتی درگز بازار را به کسی معرفی می کنید تنها وقتی نرم افزار شما را معرف و او را زیرمجموعه می شناسد که او در نرم افزار عضو شود ویا به اصطلاح ثبت نام کند ، و در قسمت موبایل معرف شماره موبایل شما یعنی همان شماره موبایلی را وارد کند که شما به هنگام ثبت نام وارد کرده اید!

اگر شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که می خواهید این فرصت ارزشمند مالی و اقتصادی را از دست ندهید ، مجددا به توضیح چند نکته ذیل توجه بکنید:

الف) اول از همه یادتان نرود که اول خودتان باید عضو نرم افزار درگز بازار شوید و برای این کار ، گوشه بالا سمت راست یک شکل سه خط وجود دارد که روی آن کیک کرده و اولین گزینه اش عضویت / ورود است. بعد از کیک روی گزینه مذکور ، باید روی عضویت کلیک کنید و سپس در فرم باز شده اطلاعات خواسته شده را درج نموده و تایید کنید. بعد از اینکه خودتان ثبت نام کردید می توانید افراد جدیدی را از دوستان و اقوام در این نرم افزار عضو کنید که زیرمجموعه شما شوند ، برای اینکه این افراد زیرمجموعه شما بشوند باید دقت کنید که ضروریست فرد مورد نظر شما بعد از نصب درگز بازار روی گوشی خود ، حتما مثل خودتان ثبت نام کند ، اما به هنگام ثبت نام حتما شماره موبایلی که شما در ثبت نامتان وارد کرده اید را در قسمت معرف وارد کند. اگر به هنگام ثبت نام شماره موبایل شما را به عنوان معرف وارد نکند زیرمجموعه شما تعریف نشده و در خریدهای او هیچ جایزه ای به شما تعلق نخواهد گرفت!

ب) مبلغ سود ۲ درصدی که معرف ها از خریدهای زیرمجموعه های شان دریافت می کنند در واقع هدیه ای از اپلیکیشن درگز بازار به معرف ها جهت معرفی این نرم افزار به دیگران است. و به هیچ وجه این مبلغ از زیر مجموعه ها کسر نمی شود. بلکه آنها نیز می توانند از فروش های ویژه و تخفیفات مناسبتی ما بهره ببرند.

ج) هر زیرمجموعه ای می تواند خودش نیز زیرمجموعه های مختص خودش را داشته باشد. اینگونه نیست که اگر کسی زیرمجموعه کس دیگری باشد دیگر خودش نتواند زیرمجموعه تشکیل دهد. پس اگر شخصی معرف شما به درگز بازار است شما نیز می توانید معرف دیگران شوید و با عضو کردن دیگر افراد و رعایت نکات بالا به درآمد مخصوص خودتان برسید.

د) مبلغ دو درصد جایزه پورسانت ، ممکن است در آینده تغییر کرده و در زمان های خاص این مقدار ، کاهش یا افزایش داشته باشد.

ه) مازاد این نوع جایزه ای که در بالا قید شد ممکن است نرم افزار درگز بازار در برهه ای به کسی که بیشترین خرید را دارد یا کسی که بیشترین زیرمجموعه را جذب کرده است و یا به بهانه های مختلف دیگر به کاربران فعال و شایسته خود جوایز و تخفیفات خاصی  اهدا کند.

از نرم افزار درگزبازار کسب درآمد همیشگی داشته باشید.تصور کنید شما بتوانید فقط ده نفر از دوستان ، آشنایان و فامیل خود را در این نرم افزار عضو کنید و آنها به هنگام عضو شدنشان شماره موبایل شما را به عنوان معرف وارد کنند و زیر مجموعه شما تعریف شوند ،  اگر هر یک از زیرمجموعه های شما در ماه به صورت میانگین دو میلیون تومان از اپلیکیشن درگز بازار خرید کنند، از هر کدام از این زیرمجموعه های خود ۴۰ هزار تومان کسب درامد کرده اید ، حالا اگر فقط ده نفر زیر مجموعه داشته باشید ، به راحتی ماهانه ۴۰۰ هزار تومان کسب درامد کرده اید، حال تصور کنید که افراد بسیار زیادی را به عنوان زیر مجموعه جذب کرده اید. بی شک می توانید با کمی تلاش درآمد قابل توجهی را به صورت ماهانه از این نرم افزار کسب کنید.

لازم به ذکر است که میزان دو درصد پورسانت بازاریابی موقتی است. این مبلغ بالا تنها به دلیل راه اندازی تازه اپلیکیشن است و جایزه ایست برای کاربرانی که اولین ها هستند.

ضمنا درآمد حاصله از خریدهای زیرمجموعه ها به کیف پول شما در نرم افزار واریز می شود که می توانید به هنگام خریدهای خود از آنها استفاده کنید و یا با مراجعه به دفتر مرکزی درگز بازار این مبلغ را نقدا دریافت کنید.

وقتی در نرم افزار درگز بازار عضو می شوید در سمت چپ بالای صفحه شکلک آدمک اضافه می شود و برای شما قابل مشاهده است. با کلیک روی آن مجموعه ای از امکانات برای شما  قابل  مشاهده خواهد بود

در سه گزینه بعدی شما می توانید کیف پول اختصاصی خود در درگز بازار را شارژ کنید و یا سابقه افزایش و کاهش مبلغ کیف پولتان را بررسی کنید و یا موجودی کیف پولتان را به کاربر دیگری انتقال دهید. کیف پول این امکان را به شما میدهد تا به در صورت شارژ قبلی به هنگام خرید مبلغ خریدتان را از کیف پولتان کسر کرده و نیازی به پرداخت درب منزل هم نداشته باشید. تمامی پورسانت های شما از خریدهای زیرمجموعه های شما به کیف پولتان واریز می شود و شما می توانید  با مراجعه به دفتر مرکزی بازرگانی انصاری کیف پولتان را شارژ کنید و یا مبلغ داخل کیف پولتان را نقدا دریافت کنید. ضمن اینکه امکان شارژ اینترنتی کیف پول را برای کاربران گرامی فراهم کرده ایم.

در قسمت بعدی که زیرمجموعه ها و پورسانت ها نام دارد شما می توانید آمار زیرمجموعه هایی که گرفته اید و یا آمار پورسانت هایی که از خرید آنها کسب کرده اید را ملاحظه بفرمایید.

امیدوارم این امکان قدم کوچکی برای تشکر از اعتماد و محبت شما به این اپلیکیشن و تیم جوان آن باشد.

به زودی خدمات و جوائز جدید و قابل توجه دیگری نیز معرفی و در اختیار کاربران عزیز قرار خواهیم داد.

در صورتی که هرگونه سوال یا پرسش دیگری درباره هریک از بخش های نرم افزار داشتید می توانید از بخش  تماس با ما استفاده کنید و یا تلفن بزنید و یا با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی بازرگانی انصاری هرگونه سوال  و یا پرسش خود را جواب بگیرید.

موفق و پیروز باشید

جمعه 8 شهریور 1398 - 00:12:36
(10 نفر)

نظر بدهید

دیدگاه های ارسال شده

کیانوش انصاری
سلام جناب عبدالهی عزیز حساب شما بررسی شد. مبلغ جمع شده در کیف پول شما مبلغی که فرمودید نیست لطفا بیشتر دقت بفرمایید. سوالتان را هم در متن بالا پاسخ داده بودیم اما مجددا جهت اطاعت امر توضیح می دهم. درباره سوال شما: ۱. یکی از راه های نقد کردن پولی که در کیف پول جمع می شود خرید کردن از نرم افزار است. وقتی سبد خرید تان تکمیل شد و در مرحله نهایی خرید ، می توانید مشخص کنید که پول فاکتور خرید را با کارت پرداخت کنید یا درب منزل نقدی و یا با کیف پول... در آنجا می توانید به راحتی مبلغ جمع شده در کیف پول را کالا خرید کنید ۲. اگر با مبلغی که در کیف پولتان جمع می شود قصد خرید ندارید می توانید با هماهنگی قبلی تلفنی و مراجعه حضوری به دفتر ما مبلغ جمع شده در کیف پولتان را نقدا نیز تصفیه بفرمایید.
پنج شنبه 21 فروردین 1399 - 21:23:14
عبداللهی
من الان 90.000 تومان توی کیف پولم جمع شده. حالا این پول رو چطور می تونم استفاده کنم؟ چطوری میشه نقدش کرد؟؟؟؟
پنج شنبه 21 فروردین 1399 - 21:11:56
فرزاد عباسیان
خیلی عالی پیروز باشید
پنج شنبه 21 فروردین 1399 - 11:53:16
کیانوش انصاری
تست درج دیدگاه از ادمین
جمعه 29 شهریور 1398 - 20:30:17